Animale de companie!

There can be only ONE winner.
6. There can be only ONE winner.JPG
 
Cainele ala; asa are el privirea malefica s-au i-ai modificat tu ochii?
 
In afara de resize, n-am modificat nimic la nicio poza. Puteam (levels, hue, sharpness - nu sint multumit deloc de poze) dar am zis sa la las naturale. :smile:

Marius tells the truth: the mîţ is a killer, in schimb Zoe/Lisa/Risa/Sagani/Bella e blinda rau.
 
@Xllerator
Husky sau Malamut? :love: Da dulceata... ce e?

HE's Ghem, my 11 years old dog.

Ghem 1.JPGGhem 2.JPGGhem 3.JPGGhem 4.JPG


Si sa revenim... Dupa ingelungi (cred ca mai mult de 1 an) studii pe acvariu.ro forum am reusit sa-mi fac un acvariu. Nu a iesit ce imi imaginam. In timp s-a facut mult mai frumos decat in poze si acum e in paragina nici nu ma mai uit la el. :frown:
O sa donez saracii scalari (2 la numar) o sa-l golesc (poate iau un acvariu putin mai mare)... Daca nu, il refac pe acesta, iau un filtru extern teapan si il populez cu Tetra (sumatrani), ca la 50-60 litri cat are nu vreau sa stresez alti pesti de talie medie-mare cum sunt saracii scalari.

Si visez de atata timp la un Big Tank de 200-300L min, populat cu Discusi. Offf. blocurile astea mici...

PS: nu va speriati de filtrul acela minuscul, daca va uitati atent vedeti teava unui filtru-cascada, potrivit ptr litrajul acvariului. Si pozele sunt facute cu un mobil, acum am un Canon S3... da la ce sa mai fac poze daca e in paragina. Poate la catel.
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    361.5 KB · Views: 84
  • 11.jpg
    11.jpg
    456.2 KB · Views: 84
Last edited by a moderator:
One of my pussies, Cleo. :tongue:

2007062821111mr4.jpg

P.S. D-astea am doar una. :biggrin:
 
Vi-l prezint pe Moses, al treilea membru al familiei noastre...
 

Attachments

  • R_IMG_0932.jpg
    R_IMG_0932.jpg
    268.2 KB · Views: 100
  • R_IMG_0938.jpg
    R_IMG_0938.jpg
    424.8 KB · Views: 94
Adevărul e că n-are nici o treabă, e foarte obişnuit cu oamenii, n-am văzut mâţ care să nu aibă nici o greaţă când se aud zgomote puternice... în afară de ăsta.
 
1. Reminder: pisica lu` Jaffy rulz!! Ori e fotogenica ori am eu un fetish...
2. A.. poze recente cu bestia mea.
 

Attachments

  • pisoi3.jpg
    pisoi3.jpg
    67.6 KB · Views: 81
  • Buli4.jpg
    Buli4.jpg
    138.3 KB · Views: 80
Back
Top