1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Animale de companie!

Discussion in 'Hobby-uri, artă, cultură, știință' started by creizi, Jul 28, 2004.

1. ursamajor

ursamajor Toruk Makto

După logica ălora, mai bine îţi mănânci nevasta sau soacra. La cea din urmă, consumi foarte mult la fiert şi n-ar fi ecologic, plus că unora le stă în gât. :hihi:

2. Christinne

Christinne Membru

Mi-ați înveselit ziua cu discuțiile despre pisici. Și eu am auzit ca Royal canin ar fi cea mai bună, mai ales pentru pisicile cu probleme ( cu rinichii în special ). Ai mei au avut la curte destule mâțe, doar una a murit odată de la hrană ( tăiaseră porcul și a mâncat ca un porcușor, a murit în somn ). Acum mai au 2 pisici, una prea bătrână ca să mai facă pisoi, cealaltă a avut anul ăsta primele 2 generații de pui ( prima oară 3, acum are 5 :biggrin: ). Prind șoricei, beau lapte de văcuță, și ce le mai dă mama ( mâncare gătită, deși le mai ia din când în când și din aia specială pentru mâțe, dar nu știu de care ).

Unde aflu și eu cum se atașează poze? :confused:

Later edit: Cam asta ar fi noua și o parte din vechea generație ( adică mâța-mamă )

Attached Files:

3. PigBrother

PigBrother Membru Senior

But we have nukes and shit... :wink:

On topic: Royal Canin Sterilised 37 pentru cotarlele mele. 210RON sacul de 10 kile. Cred ca mananca mai bine ca mine uneori...

4. korby

korby The Cleavemaster

Pai da, cam pe acolo, 21 de lei kilu', cam pe unde ziceam şi eu. :goofy:

war4peace, în Cluj, că doar aci am location-u'. :biggrin: Vrei exact? La trei paşi de regionala CFR.

5. Neo

Neo Motan agresif

Motan necastrat, nu lasa posesorii sa doarma ca miorlaie tata noaptea. Doritoare iegzista? :biggrin:

6. LNT

LNT Meşter Strică-Tot

Eu zic să-l castrezi de pe acum, scăpaţi amândoi de un stres. :nuts:

7. ursamajor

ursamajor Toruk Makto

Şi doritoarele fac la fel, stai liniştit. Doar că nu pişă pereţii. :biggrin:

8. Neo

Neo Motan agresif

Motanu` meu nu pisa peretii, este foarte educat, prefera sa se tina :biggrin: Ultima oara cand am venit Braila Bucuresti a mieunat cam o ora, nu intelegeam ce-i cu el, acasa din cusca s-a dus ghiulea la litiera :biggrin:

Nu-l castrez, dupa principiul ce tie nu-ti place altuia nu-i face :biggrin:

9. LNT

LNT Meşter Strică-Tot

Spune-i şi lui asta când te miorlăie noaptea. :biggrin:

10. Jaffar

Jaffar Wizard

Ce varsta are? Motanii "pisa peretii" nu din lipsa de educatie, ci ca un fel de marcare a teritoriului, cand ajung la maturitate sexuala. Probabil al tau e gay or smth :biggrin:

11. war4peace

war4peace Membru Senior

Nici al meu nu pişă pereţii, e matur sexual, dar... labagiu. Bună şi onania asta la ceva :smile:

12. ursamajor

ursamajor Toruk Makto

Se linge pe cosor, ai? :biggrin:

13. Neo

Neo Motan agresif

Are aproape 1 an, nu-i labagiu, nu marcheaza teritoriul, in schimb are vise umede si ejaculeaza pe covor....:mda: cat priveste marcatul teritoriului, e ceva ciudat. Intr-o zi m-am trezit cu nasul in blana lui dimineata (dormise intre mine si prietena mea) si am descoperit ca miroase fix ca noi. Adica nu pute or smth, doar ca miroase ba a parfum, ba a fixativ, ba a gel de dus... in functie de ce utilizam in ziua respectiva :insane: Weird shit. Nu mai spun ca-i asa curat ca odata, dupa ce mirosea nasol dupa o sesiune de litiera, s-a urcat in cada si vroia sa fie spalat. Asta dupa ce s-a chinuit el sa se spele vreo 15 minute :biggrin:

14. PigBrother

PigBrother Membru Senior

Esti sigur ca aia e pisica? :biggrin:

15. Christinne

Christinne Membru

Neo, ciudat motan mai ai și tu! :smile:) Dar nu pot spune că nu m-ai distrat.

16. bogdan192

bogdan192 Membru Senior

Mi-a fost mila s-o leg cu scotch, da monitorul tot l-am dat la 800X600.

17. sabertooth

sabertooth Membru Senior

E persana, nu?

Sa-ti traiasca. Foarte frumoasa.

18. war4peace

war4peace Membru Senior

Superbă pisi!

19. Gabriela

Gabriela Dominion

Gief, are un ochi albastru și unul căprui! :love:

20. Marius '95

Marius '95 Membru Senior