Animale de companie!

Neo

Motan agresif
Sugar daddy
Cam timida deocamdata, sper sa-si revina. Cum o cheama? Lincoln Burrows :biggrin:

Surioara ei, alba tot, e la prietena mea. O cheama Michael Scofield. :biggrin::biggrin:

De ce?

Pentru ca de fiecare data cand sunt lasate singure, dispar :biggrin: Cauti peste tot, nimic. Ultima oara le-am gasit dupa un fotoliu. Singura cale de acces acolo avea o deschidere prin care abia le incapea capul.

A mea sta acum la mine in sufragerie. Nu de alta, dar nu are unde sa se bage. Cica. Vezi poza :biggrin:

Dupa ce se mai obisnuieste cu mine, poate fac si poze mai reusite :biggrin:

Attachments

Gabriela

Dominion
Sugar daddy
Birmaneză?

Merită o poză care să-i scoată mai mult în evidenţă culorile, mai ales dacă are ochi albaştri. :smile:

LNT

Meşter Strică-Tot
Sugar daddy
Se cheamă screen cleaner.

Care aveţi ciobănesc german? Vreau şi eu un pui. :love: Vreau as in n-am 300E de dat la petshop. Student, ce sa fac.

PS: Dacă găsesc pe cineva din Moldova - Iaşi - Neamţ - împrejurimi, ar fi perfect. Poşta nu cred că-l primeşte la transport. :biggrin:

LNT

Meşter Strică-Tot
Sugar daddy
Eu am condiţii, tu cumperi ciobănescul, suntem chit. :biggrin:

Neo

Motan agresif
Sugar daddy
Uitasem sa updatez. Aia neagra e ghemotocul ala care se baga dupa calorifer acum ceva timp si aia alba e sor-sa, propretatea prietenei. Deocamdata nu prea le mai despartim, sunt prea fun impreuna :biggrin::biggrin:

Attachments

Top Bottom