Am de dat diverse nepretuite

radul

Membru Senior
Am de dat urmatoarele:

4 Modemuri ADSL primite de la fostul Romtelecom:

Modem (Router XDLS) Huawei HG 658 nou sigilat

Modem (Router XDLS) Huawei HG 658 nou nefolosit, dar cutia desigilata

Modem ADSL Huawei HG 655b – asta e cam bulk asa si nici nu arata prea bine, dar functional

Modem ADSL Alcatel /Thomson ST 516 v6 tot bulk

Modem ADSL Netgear am la el 2 alimentatoare format UK , la unul din ele ofer adaptor. – A functionat ireprosabil cu o conexiune ADSL de la RTC.

Switch Trendnet TE 100-S5P+ Vers B1 -

Router Trendnet TEW 431 BRP/E vers 1.02 – nu gasesc deocamdata alimentatorul la el, dar daca e cineva chiar interesat il voi gasi -

Placa de sunet Creative Sound blaster Audigy 2 ZS

Placa de sunet Creative Sound blaster live

5 sateliti de la un fost sistem 5.1 Creative sound works

Sharkoon HDD vibe fixer – suspensie elastica pt HDD 3,5” sa instaleaza in bay ul de 5,25”

Sharkoon HDD vibe fixer 2 – sunt practic 2 bare de silicon care se ataseaza pe laterala HDD ului.

Placa video ATI X 800 pro cu un sistem de racire modificat de mine (chiar nu mai stiu cum se numeste radiatorul ala custom care e pe ea acum )

Sharkoon cablu Y 3 pini la 3 pini

Sharkoon calblu extensie 3 pini 40 cm lungime

Sharkoon suruburi de cauciuc 4 suruburi / punga

Sharkoon cablu adaptor de la 4 pini la 3 pini

4 placi retea diverse din care una wireless - Trendnet TEW 423 PI

Detector radar Whistler Taladega – destul de răpănos, dar functional.

Telefon Android HTC PICO (sau Explorer) bootloader deblocat are un rom original pe el. Capacul din spate e rupt. Bateria e buna, tine decent de bine.

Telefon Android Samsung Galaxy ACE, are un rom oarecare indian instalat.

HTC 8x windows phone 8.1 si cu asta va ramane – Microsoft a anuntat ca nu va face upgrade de Win 10 pt acest model.

Daca aveti nevoie de ceva, spuneti-mi si oferiti voi cat credeti de cuviinta. As vrea sa le trimit cu Fan curier, care costa aprox 20 de lei/plic/colet/primul kg, nu am timp sa merg la Posta.
 

Attachments

  • image001.jpg
    image001.jpg
    107.9 KB · Views: 52
  • image002.jpg
    image002.jpg
    119 KB · Views: 49
  • image003.jpg
    image003.jpg
    120.9 KB · Views: 46
  • image004.jpg
    image004.jpg
    143.4 KB · Views: 47
  • image005.jpg
    image005.jpg
    102.5 KB · Views: 49
  • image006.jpg
    image006.jpg
    75.9 KB · Views: 47
Habar nu am, sincer! 100 lei bucata androizii si 300 HTC 8X (transportul inclus in pret) ?
 
Dacă-s mai multe vibes vreau și eu unul, îl pui și pe al lui Adi și împărțim transportul.
 
Eu vreau 2, asa ca le luam pe toate 3 si le impartim aici. Cat vrei pe bucata? Preturi pe net nu mai sunt, ca nu se mai vinde.
 
Excelent. Cat vrei si pe cel de silicon? Daca e muzica, sa facem bal.
20 de lei cel de silicon in total 120 de lei cu transport platit de mine. Daca-mi dati PM cu o adresa, chem fancurier si le trimit chiar azi. Sper sa se fi mai linistit curierii odata ce a trecut magia satbatorilor.:biggrin:

Oare merge IPTV-ul pe vreunul din routerele alea ADSL?
Da! pe HG658 merge IP TV ul (foto mai jos)! (Cred ca merge si pe 655b dar nu sunt sigur)
 

Attachments

  • IPTV.jpg
    IPTV.jpg
    20.2 KB · Views: 43
Unic, si alte modemuri functioneaza cu IPTV, doar ca trebuiesc configurate manual. Cele marcate ca "suporta" de fapt sunt configurate automat.
 
Mersi de informații. Ia să întreb eu la Telekom dacă, ținând cont cât de fidel sunt ca abonat, nu îmi fac un upgrade la router :smile:
 
Back
Top