ajutor logare

buna ziua,
sunt user nou al jocului world of tanks si am si eu o problema ma chinui de o saptamana sa cumpar aur de pe sait si intampin o problema cu logarea, ce sa spun am urmat pasii si imi spunue ca (Unknown error. Please try again later.) ma loghez cu datele care am creat contul? ce nu este bine?
cu respect zusmir(user)
 
Te loghezi pe portal cu adresa de mail si parola pe care ai pus-o cind ti-ai facut contul.
Ce browser folosesti? Poate o fi de la ala ca la mine merge bine si logarea si suptul banilor de pe card. :biggrin:
 
ma pot loga in jocul world of tanck dar ai id-ul meu de skype zusmir1(giurgiu) si facem un TeamViewer
si la raspunsul lui Thor m-ia dat ,SAH MAT" ma depaseste informatica doar de coltul blocului cunosc.
cu respect,
adrian
 
Sigur mergi pe worldoftanks.EU și nu .com sau altceva? Deștepții au făcut mai multe site-uri și servere cu conturi diferite :|
 
Ai doua optiuni daca zici ca esti clei. :biggrin:
- folosesti alt browser la logarea pe portal (IE, Opera, Chrome, whatever)
- faci curat in cache-ul Firefox. Vezi in poza, te duci la Options->Advanced->Network si faci click pe chestia aia incercuita. Restart Firefox si ar trebui sa te loghezi fara probleme.

fx_cache.jpg
 
Domnilor ms. mult am facut pas cu pas si al fel nu merge dar!!!, merge cu internet explorer
acum urmeaza sa donez :wink:)
va multumesc pt. rabdare si ne intanlim pe campul de bataie ))
o zi buna tuturor
zusmir
 
salutare,
se poate inca o intrebare? nu merge servarul? nu pot face update merg cu internet explores ca fox'ul i-mi da eroare
]ms anticipat
 
Back
Top